Kontaktujte nás

Telefón

Slovensko

+421911102510

Kontaktný formulár

Tešíme sa na Vaše otázky.

> Kontakt
page teaser experience center

KVT Experience Center Linz

Na ploche centra KVT Experience Center s výmerou 1600 m² sú vystavené inovatívne spojovacie a montážne riešenia a my sa tešíme na vašu osobnú návštevu.

Experience Center

Oficiálne otvorenie nášho centra Experience Center bolo 30. júna 2022. Zákazníci, dodávatelia a obchodní partneri boli pozvaní do budovy Experience Center, ktorá sa nachádza v Linzi. 

Na ploche 1600 metrov štvorcových boli stanovištia prezentujúce inovácie produktov a inžinierske služby. Na každom stanovišti mali návštevníci možnosť prezrieť si upevňovacie prvky a osobne si vyskúšať inštalačné vybavenie.

Vo videu nájdete ďalšie vysvetlenia o jednotlivých oblastiach od našich odborníkov a spätnú väzbu od našich hostí.

Teraz si tiež v našom centre Experience Center môžete rezervovať deň Tech-Day a získať prínosné informácie z našich odborných znalostí v rozličných oblastiach upevňovania. 

Rezervujte si Tech-Day

> Čo je Tech-Day?

> Ďalšie informácie o otvorení centra KVT Experience Center

Showroom inteligentnej továrenskej montáže

V showroome inteligentnej továrenskej montáže (SFA) si vyskúšate, ako ľahko previesť každého pracovníka procesom montáže pomocou digitálnych a interaktívnych pokynov a vyhnúť sa chybám pri montáži a zvýšiť sledovateľnosť pomocou pripojených inteligentných zariadení s preddefinovanými parametrami.  

Uvidíte tiež, ako kolaboratívne roboty pomáhajú pri montážnom procese, aby odbremenili pracovníka, a ako systém pick-by-light pomáha pracovníkovi skrátiť čas na hľadanie dielov a zredukovať chyby.

To všetko budete môcť osobne zažiť v showroome inteligentnej továrenskej montáže. Náš aplikačný inžinier Christian Lehner vás rád prevedie touto pracovnou stanicou. 

> Rezervujte si termín s Christianom

Služby Expert Test

V centre KVT Experience Center v Linzi ponúkame našim zákazníkom tieto služby Služby Expert Test.

  • Skúška vyťahovaním
  • Skúška vytláčaním
  • Skúška krútiaceho momentu
  • Šmyková skúška
> Stiahnuť leták služieb Expert Test

Služby Expert Teardown

Služby Expert Teardown sú poskytované v hlavnej hale centra KVT Experience Center. Práve tu rozoberieme výrobky od zákazníkov, analyzujeme ich spojovacie prvky a poskytneme zákazníkovi návrh na optimalizáciu montáže a úsporu nákladov.

> Viac informácií o službách Expert Teardown

Tech-Day

Centrum KVT Experience Center ponúka skvelé prostredie a príležitosť na organizáciu dňa Tech-Day, ktorého sa naši zákazníci môžu zúčastniť osobne. Vstup na Tech-Day je úplne bezplatný a pozostáva z 3 produktových riešení a 1 inovatívnej témy podľa vášho výberu.

Tech-Day si môžete navrhnúť podľa vašich záujmov a potrieb, a my sa postaráme o jeho zorganizovanie. Najväčším prínosom tohto dňa Tech-Day bude pre vás naše know-how a osobná skúsenosť v našom zariadení.

 

> prejsť na Tech-Day

Inteligentná továrenská logistika

Príďte si na vlastné oči pozrieť systém Inteligentnej továrenskej logistiky v centre KVT Experience Center. Inteligentná továrenská logistika ponúka prevratné digitalizované riadenie dodávateľského reťazca C komponentov.

Pomocou nových multifunkčných riešení SmartBin Cloud a SmartLabel Cloud presúvame celkové náklady spojené s vlastníctvom a produktivitu na vyššiu úroveň. 

> prejsť na Inteligentnú továrenskú logistiku

MultiMaterial-Welding

Ako výhradný a globálny distribútor ponúkame svetovo najinovatívnejšiu technológiu upevňovania: MultiMaterial-Welding (zváranie viacerých materiálov). Zahŕňa ultrazvukový proces na čiastočné skvapalnenie termoplastického spojovacieho prvku a vytvorenie pozitívne zabezpečeného spojenia za zlomok sekundy.

Tento súčasný, plne automatizovaný stroj nám umožňuje ponúkať našim zákazníkom službu výroby prototypov alebo malých sérií dielov. Príďte si ho vyskúšať do centra KVT Experience Center.

 
> Viac informácií o MM-Welding