Kontaktujte nás

Telefón

Slovensko

+421911102510

Kontaktný formulár

Tešíme sa na Vaše otázky.

> Kontakt
page teaser experience center

KVT Experience Center Linz

Na ploche centra KVT Experience Center s výmerou 1600 m² sú vystavené inovatívne spojovacie a montážne riešenia a my sa tešíme na vašu osobnú návštevu.

Showroom inteligentnej továrenskej montáže

Príďte sa pozrieť na vzhľad digitálnej montážnej stanice, zistite, ako môže zvýšiť spoľahlivosť a produktivitu procesov, a ako môže robot pomôcť zoptimalizovať tento proces.

V predvádzacej miestnosti Smart Factory Assembly Showroom si môžete vyskúšať digitalizovanú manuálnu montážnu stanicu a na vlastné oči vidieť hlavné komponenty na ceste k modernej Továrni 4.0.

 

ZAREZERVUJTE SI PREHLIADKU SHOWROOM-U

 

Služby Expert Test

V centre KVT Experience Center v Linzi ponúkame našim zákazníkom tieto služby Služby Expert Test.

  • Skúška vyťahovaním
  • Skúška vytláčaním
  • Skúška krútiaceho momentu
  • Šmyková skúška
> Stiahnuť leták služieb Expert Test

Služby Expert Teardown

Služby Expert Teardown sú poskytované v hlavnej hale centra KVT Experience Center. Práve tu rozoberieme výrobky od zákazníkov, analyzujeme ich spojovacie prvky a poskytneme zákazníkovi návrh na optimalizáciu montáže a úsporu nákladov.

> Viac informácií o službách Expert Teardown

Tech-Day

Centrum KVT Experience Center ponúka skvelé prostredie a príležitosť na organizáciu dňa Tech-Day, ktorého sa naši zákazníci môžu zúčastniť osobne. Vstup na Tech-Day je úplne bezplatný a pozostáva z 3 produktových riešení a 1 inovatívnej témy podľa vášho výberu.

Tech-Day si môžete navrhnúť podľa vašich záujmov a potrieb, a my sa postaráme o jeho zorganizovanie. Najväčším prínosom tohto dňa Tech-Day bude pre vás naše know-how a osobná skúsenosť v našom zariadení.

 

> prejsť na Tech-Day

Inteligentná továrenská logistika

Príďte si na vlastné oči pozrieť systém Inteligentnej továrenskej logistiky v centre KVT Experience Center. Inteligentná továrenská logistika ponúka prevratné digitalizované riadenie dodávateľského reťazca C komponentov.

Pomocou nových multifunkčných riešení SmartBin Cloud a SmartLabel Cloud presúvame celkové náklady spojené s vlastníctvom a produktivitu na vyššiu úroveň. 

> prejsť na Inteligentnú továrenskú logistiku

MultiMaterial-Welding

Ako výhradný a globálny distribútor ponúkame svetovo najinovatívnejšiu technológiu upevňovania: MultiMaterial-Welding (zváranie viacerých materiálov). Zahŕňa ultrazvukový proces na čiastočné skvapalnenie termoplastického spojovacieho prvku a vytvorenie pozitívne zabezpečeného spojenia za zlomok sekundy.

Tento súčasný, plne automatizovaný stroj nám umožňuje ponúkať našim zákazníkom službu výroby prototypov alebo malých sérií dielov. Príďte si ho vyskúšať do centra KVT Experience Center.

 
> Viac informácií o MM-Welding