Kontaktujte nás

Telefón

Slovensko

+421911102510

Kontaktný formulár

Tešíme sa na Vaše otázky.

> Kontakt

Keď štandard mestačí – špeciálne diely podľa výkresu

Či už v konštrukcii strojov alebo zariadení, jemnej mechanike, letectve alebo kozmonautike, hydraulike, energetike alebo elektrotechnike, doprave alebo automatizačnej technike: Výkresové diely KVT Fastening nájdu využitie všade tam, kde štandardné komponenty nestačia určitým požiadavkám. Môže pri tom ísť o špeciálne rozmery a geometrie konštrukčných dielov, alebo špeciálne konštrukčné materiály.  
Custom parts

Výkresové diely

Sústružené a frézované diely 
Obrábanie rezaním, teda sústružením, frézovaním a vŕtaním pre konštrukčné diely spĺňajúce vysoké požiadavky, čo do formy a tolerancií. 

  • Konštrukčné materiály: Oceľ, ušľachtilá uceľ, neželezné kovy, špeciálne materiály
  • Počet kusov: Tento spôsob výroby sa hodí rovnako pre prototypy, ako i pre malé a veľké série. V ideálnom prípade však počet kusov činí niekoľko sto až niekoľko tisíc dielov. 

Lisované a ohýbané diely 
Kotúče, zaisťovacie prvky a mnoho ďalších konštrukčných dielov sa vyrába lisovaním a ohýbaním. 

  • Konštrukčné materiály: Oceľ, ušľachtilá uceľ, neželezné kovy, špeciálne materiály
  • Počet kusov: Malé alebo veľké série v závislosti od rozmerov, geometrie dielov a dimenzovania nástroja. 

Naše služby

Špeciálne vyvinuté diely a riešenia 
Okrem rozsiahleho sortimentu KVT, zahŕňajúceho špičkových výrobcov, Vám ponúkame i špeciálne vyvinuté diely a riešenia. Vďaka dlhoročnej skúsenosti našich odborníkov so všetkými typmi spojovacích technológií Vás spoľahlivo prevedieme Vašim individuálnym projektom. 

Všetko z jednej ruky
Vy sformulujete svoje špecifické požiadavky, my na ich základe definujeme výrobný postup a z celosvetového portfólia dodávateľov pre Vás vyberieme toho najvhodnejšieho. Výhoda pre Vás: Všetky spojovacie riešenia získate z jednej ruky a využívate prednosti zaistených procesov a technológií, na aké ste zvyknutí, teda na najvyššej kvalitatívnej úrovni. 

Custom Parts

Contact Icon Kontaktujte nás

Tešíme sa na Vaše otázky.