Kontaktujte nás

Telefón

Slovensko

+421911102510

Kontaktný formulár

Tešíme sa na Vaše otázky.

> Kontakt
assembly_technology_expert

Solutioneering

Pre spoločnosť KVT-Fastening slovo solutioneering znamená ponúkať zákazníkom dlhoročné skúsenosti a maximálnu odbornosť v oblasti vývoja a materiálov spolu s inovatívnym duchom našej spoločnosti, spoľahlivosťou pri realizácii projektov a schopnosťou plánovania procesov. Vďaka tomuto stabilnému základu ponúkame efektívne a bezpečné riešenia pre náročné úlohy a nové koncepcie. Naši odborníci vám kvalifikovane poradia pokiaľ ide o materiálové trendy a najmodernejšie postupy v oblasti spojovacej techniky.

Špeciálne diely podľa výkresu

Či už v konštrukcii strojov alebo zariadení, jemnej mechanike, letectve alebo kozmonautike, hydraulike, energetike alebo elektrotechnike, doprave alebo automatizačnej technike: 
Výkresové diely KVT Fastening nájdu využitie všade tam, kde štandardné komponenty nestačia určitým požiadavkám. Môže pri tom ísť o špeciálne rozmery a geometrie konštrukčných dielov, alebo špeciálne konštrukčné materiály. 

 > chcem si prečítať viac

Systémy a koncepcia automatizácie

V spoločnosti KVT-Fastening náš ideálny produkt dopĺňajú prvky, medzi ktoré patria napríklad zariadenia, nástroje, integrácia procesov, služby a automatizácia. Spolu tak vytvárajú kompletné balíky riešení a služieb prispôsobených na mieru. Spoločnosť KVT-Fastening poskytuje zákazníkom aktívnu podporu pri riešení zložitých problémov od fázy plánovania až po vývoj a implementáciu a rovnako aj pri výbere najvhodnejších jednotlivých komponentov.

> chcem si prečítať viac

Contact Icon Kontaktujte nás

Tešíme sa na Vaše otázky.