Kontaktujte nás

Telefón

Slovensko

+421911102510

Kontaktný formulár

Tešíme sa na Vaše otázky.

> Kontakt
assembly_technology_expert

Služby

Či už ide o voľbu dokonalého riešenia, jeho efektívneho použitia alebo iné problémy v oblasti spojovacej techniky, u spoločnosti KVT Fastening získajú zákazníci rozsiahlu, kompletnú podporu. 

Servis

V prípade poruchy prístroja alebo nástroja Vám servisný tým KVT Fastening garantuje rýchlu opravu. Na vyžiadanie poskytujeme vo vybraných krajinách i zapožičanie strojov.

> Kontaktujte nás

Školenia a odborná príprava

Vďaka know-how založenému na bohatých skúsenostiach, presahujúcich jednotlivé odvetvia sú školenia KVT Fastening a podujatia odbornej prípravy priamo v sídle zákazníka príležitosťou vyjasniť si jednotlivé otázky priamo vo fáze konštrukcie a výroby.

> Kontaktujte nás
KVT Tech Day

Domáci veľtrh

V rámci domáceho veľtrhu Vás KVT Fastening navštívi priamo vo Vašom podniku. Naši odborníci poradia individuálne a produktovo neutrálne Vám i Vašim zamestnancom s konkrétnymi problémami.

> chcem si prečítať viac

Solutioneering

Na začiatku celého procesu skúsení odborníci spoločnosti KVT-Fastening analyzujú daný problém. Po nadobudnutí potrebnej orientácie v projekte potom vytvoria ideálne riešenie, ktoré je hospodárne, efektívne a bezpečné. 

> chcem si prečítať viac

3D dáta

Pre veľký počet spojovacích prvkov dáva KVT Fastening svojim zákazníkom k dispozícii 3D dáta pre jednoduchú integráciu do CAD aplikácií.

https://kvt.partcommunity.com/3d-cad-models/kvt-fastening/?info=kvt

Centrum sťahovania

V centre sťahovania dáva KVT Fastening svojim zákazníkom k dispozícii rozsiahle know-how týkajúce sa rôznych aspektov spojovacej techniky.

> chcem si prečítať viac

Logistické systémy

Bossard SmartBin a SmartLabel sú inteligentné logistické systémy, ktoré so stopercentnou spoľahlivosťou monitorujú stavy zásob a automaticky zaistia dodávku. Online systém prenesie dáta na naše servery, ktoré vydajú objednávku. Postarajú sa tak o jednoduchú a rýchlu dostupnosť potrebných C-dielov vo výrobnom procese.

> chcem si prečítať viac