Kontaktujte nás

Telefón

Slovensko

+421911102510

Kontaktný formulár

Tešíme sa na Vaše otázky.

> Kontakt

Domáce veľtrhy KVT-Fastening – naše know-how vo Vašej firme

Solutioneering, teda hľadanie riešení špecifických situácií zákazníka, je našou filozofiou, ktorej podstatou je poskytnúť Vám všetko, čo umožní čo najúčinnejšiu a najefektívnejšiu výrobu Vášho produktu. Preto sa do procesu nezapájame vo chvíli, keď ide o prvý spojovací prvok, ale oveľa skôr.

Naši odborníci Vám a Vašim kolegom radi poradia s konštrukciou, materiálmi, technikami a riešeniami spájania, procesnou bezpečnosťou, oblasťami použitia, zmenami teplôt a zaťažení a s celým radom ďalších individuálnych otázok, zásadných pre úspech Vášho projektu.

Inhouse-show_two-column_1
Inhouse-show-two-column_2

Objednajte si našich expertov na osobný domáci veľtrh!

V rámci domáceho veľtrhu Vás navštívime priamo vo Vašom podniku. Prinesieme všetko potrebné a individuálne poradíme Vám i Vašim zamestnancom s konkrétnymi otázkami. Na vyžiadanie doplníme toto podujatie produktovým seminárom prispôsobeným Vám na mieru.

Čo z toho budeme mať?

 • Prakticky žiadna časová a organizačná náročnosť
  Naši experti prídu k Vám a prinesú so sebou všetko potrebné. Na Vás je len poskytnutie vhodného priestoru, informovanie zamestnancov o udalosti a umožnenie ich účasti.
 • Žiadne náklady, žiadne riziko
  Domáci veľtrh pre Vás nepredstavuje žiadne náklady.
 • Nezáväznosť
  Z tejto služby Vám nevyplývajú žiadne záväzky.
 • Spoznajte nás osobne
  Telefón a e-Mail nenahradia osobný rozhovor. Opýtajte sa na všetko, čo chcete vedieť... všeobecne alebo konkrétne, s ohľadom na daný projekt.
 • Konkrétne použitie
  Na rozdiel od verejného veľtrhu Vám môžeme poskytnúť individuálne poradenstvo ku konkrétnym projektom a špecifickým produktom. Sme na ňom len pre Vás a riadime sa výhradne potrebami rôznych skupín Vašich zamestnancov. Nadmieru pozitívna spätná väzba z doterajších domácich veľtrhov potvrdzuje pridanú hodnotu pre našich zákazníkov.
Inhouse-show-two-column_3

Aký je priebeh?

1. Kontaktujte nás
Radi Vám poradíme s otvorenými otázkami a vysvetlíme Vám náš koncept domácich veľtrhov.

2. Vysvetlíme Vám detaily
Prejednáme Vašu konkrétnu potrebu, napríklad ťažiskové body použitia a produktov, želania týkajúce sa seminárov atď., ako i rámcové podmienky, napr. presný dátum, priestorové danosti a podobne.

3. Individualizovaná pozvánka
Obdržíte od nás individualizovanú pozvánku s presnými dátumami domáceho veľtrhu. Túto môžete vytlačiť na verejnú vývesku alebo ju preposlať e-mailom svojim kolegom, aby boli všetci informovaní o nadchádzajúcom termíne.

4. Dodanie veľtržného vybavenia
V dostatočnom predstihu pred podujatím Vám zašleme paletu so vzorkami produktov a ďalším vybavením pre domáci veľtrh. Túto paletu prosím majte pre našich zamestnancov pripravenú v bezprostrednej blízkosti veľtržnej miestnosti.

5. Realizácia domáceho veľtrhu
Zamestnanci KVT-Fastening sa na mieste postarajú o organizáciu a priebeh udalosti.

6. Odoslanie veľtržného vybavenia späť
Kontaktná osoba z KVT-Fastening na mieste konania veľtrhu uloží výstavnické potreby na paletu a na ňu nalepí pripravenú etiketu návratky. O prepravu späť k nám sa postará naša špedícia.

Contact Icon Kontaktujte nás

Tešíme sa na Vaše otázky.