KVT-Fastening Slovensko
joined to last

KVT-FASTENING

Ako popredný svetový špecialista na priemyselnú spojovaciu techniku ponúka spoločnosť KVT-Fastening prepracované vysokokvalitné jednotlivé komponenty a riešenia na mieru s možnosťou využitia v celom rade odvetví. Spoločnosť je členom skupiny Bossard Group, ktorá je popredným svetovým dodávateľom inteligentných riešení v oblasti priemyselnej spojovacej techniky.

Vďaka spôsobilosti spoločnosti KVT-Fastening, najmä v oblasti poskytovania riešení solutioneering v kľúčových európskych krajinách vrátane Nemecka, Švajčiarska a Rakúska, sa výrazným spôsobom rozšírilo portfólio spoločnosti Bossard. V súčinnosti so spôsobilosťou spoločnosti Bossard Group v oblasti manažmentu tovaru, logistiky C-dielov, dodávania špeciálnych súčastí a poradenstva v prípade procesov sa tak pre spoločnosť KVT-Fastening otvára na trhu mnoho nových možností, vďaka ktorým sa spoločnosť stáva ešte silnejšou.

 

 

 
 
Prehľad našich značiek
KOENIG-EXPANDER<sup>®</sup>
KOENIG-EXPANDER®
Systém KOENIG-EXPANDER® je celosvetovo riešením číslo jedna na rýchle a spoľahlivé utesňovanie vyvŕtaných otvorov. Výhody:  Spoľahlivá inštalácia Úspora času pri inštalácii ...
 

KVT – partnerstvo pre inovácie

Automobil-Cluster kunststoff-kc-cluster a2lt ÖAVK

 
 
 
 
Youtube Xing Linkedin Facebook Twitter blog RSS