Kontaktujte nás

Telefón

Slovensko

+421911102510

Kontaktný formulár

Tešíme sa na Vaše otázky.

> Kontakt

Inteligentná továrenská montáž vo vašej výrobe

S priemyselnými výrobnými systémami môžete vyrábať väčšie množstvá variantov v bezpapierovej výrobnej spoľahlivosti, a to aj pri jednokusovom výrobnom toku.

Smart Factory Assembly - your production

 

Špecialista technickej dokumentácie/Plánovač práce

Pokyny na centralizovanú tvorbu a riadenie digitálnej montáže umožňujú jednoduché riadenie všetkých variantov a ich verzií a dajú sa ľahko posielať z kancelárie do pracovných staníc a výrobných liniek. Okrem toho sa vďaka modulárnej štruktúre dajú celé montáže/pracovné postupy preberať priamo z existujúcich pokynov a vytvárať účinné pokyny na montáž.

 

Montážny pracovník

Montážny pracovník je podporovaný počas celého procesu, aby sa odstránilo čo najviac zdrojov chýb. Pokyny na montáž sa dajú upraviť pre príslušného montážneho pracovníka, čo sa týka jazyka, zaškolenia a úrovne podrobností.

 

Inžinier kvality

Všetky údaje o výrobe a kvalite sa automaticky dokumentujú a ukladajú do informačnej zložky o výrobku. Táto dokumentácia je kedykoľvek rýchlo a ľahko prístupná a zaručuje úplnú sledovateľnosť.

 

Manažér výroby a prevádzkovej dokonalosti

Centrálne uložené údaje o výrobe umožňujú transparentné a jednoduché vyhodnocovanie výrobných údajov, aby sa objednávky dali plánovať, sledovať a montážny proces optimalizovať.