Kontaktujte nás

Telefón

Slovensko

+421911102510

Kontaktný formulár

Tešíme sa na Vaše otázky.

> Kontakt

O nás

Spoločnosť KVT-Fastening je celosvetovým lídrom v oblasti vysokokvalitnej špeciálnej spojovacej techniky und ponúka technické riešenia založené na širokom portfóliu produktov od popredných svetových výrobcov.

Špičkové odborné znalosti pre inovatívnu spojovaciu techniku

Vysokoefektívne riešenia od spoločnosti KVT-Fastening nájdu svoje uplatnenie všade tam, kde sú absolútne bezpečné a spoľahlivé spoje nevyhnutnosťou. Tieto malé, avšak mimoriadne odolné komponenty zohrávajú kľúčovú úlohu na miestach, kde na tom najviac záleží – či už v elektrotechnike, energetike, automobilovom priemysle, doprave, letectve, strojárstve, stavebnom priemysle, jemnej mechanike alebo zdravotníckej technike. 

Solutioneering – vždy s myšlienkou na to najlepšie riešenie

Spoločnosť KVT-Fastening nie je len dodávateľom štandardných produktov a jednotlivých komponentov, ale poskytuje aj rozsiahlu a aktívnu zákaznícku podporu pri hľadaní ideálnych riešení, najmä v prípade, ak je potrebné splniť špecifické požiadavky. Celé toto portfólio dopĺňa rad inovatívnych nástrojov a zariadení a v prípade potreby aj proces začlenenia do automatizovaných pracovných postupov sériovej výroby. 

Pre vynikajúcu súdržnosť v spojovacej technike

Vďaka globálnej sieti, neustálemu rozširovaniu spoločnosti KVT-Fastening, vysokokvalifikovaným odborníkom s dlhoročnými skúsenosťami, know-how pre jednotlivé procesy a znalostiam nákladov dokážeme v oblasti spojovacej techniky zaručiť lokálnym aj medzinárodným zákazníkom tie najlepšie technické poradenské služby.
V spoločnosti KVT nekladieme dôraz len na jednotlivé produkty, ale na najlepšie riešenie pre zákazníka.


Vďaka viac než 85 rokom skúseností v technických odboroch, odborným znalostiam zameraným na riešenia a jedinečným zručnostiam v oblasti vývoja a poradenstva je spoločnosť KVT-Fastening symbolom najvyššej spoľahlivosti.

Spoločnosť KVT-Fastening v kocke: 

 • Popredný medzinárodný špecialista na vysokokvalitnú špeciálnu spojovaciu technik
 • Zameranie na trhy: Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko, krajiny strednej a východnej Európy.
 • 255 zamestnancov
 • Výkonný riaditeľ: Dr. Frank Hilgers.
 • Tri hlavné logistické centrá: Dietikon (CH), Illerrieden (D) a Pichling/Linz (A).
 • 25 000 aktívnych zákazníkov.
 • Viac ako 70 000 produktových položiek.
 • Portfólio produktov zahŕňa viac ako 50 zavedených značiek
 • 85 rokov skúseností.
 • Kontrola kvality podľa noriem
 • Certifikáty kvality podľa noriem ISO 9001/ISO 14001
 • Produktové školenia pre zákazníkov
 • Komplexné skúšky, napríklad skúšanie korózie, skúšky v soľnej komore, skúšobné zaťaženie, skúšky pevnosti v ťahu, skúšky tvrdosti a molekulárne testovanie.
 • Balenia s čiarovými kódmi podľa požiadaviek zákazníkov – od malých množstiev až po veľkorozmerné balenia, palety a prepravky.
 • E-procurement
 • Internetový obchod
 • Spôsobilosť na prenos EDI
 • Elektronický prenos údajov v súlade s normami VDA 

Divízia KVT-Fastening sa stala súčasťou spoločnosti Bossard Group

Dňa 1. 12. 2012 prevzala spoločnosť Bossard Group divíziu spojovacej techniky spoločnosti KVT Group. Táto divízia bude pôsobiť ako samostatná spoločnosť KVT-FASTENING. Ako popredný svetový špecialista dodáva prepracované vysokokvalitné jednotlivé komponenty a riešenia na mieru s možnosťou využitia v celom rade odvetví.
Bossard Logo
História spoločnosti Bossard Group siaha do roku 1831 a momentálne ju vedie už siedma generácia tej istej rodiny. Spoločnosť je popredným dodávateľom inteligentných riešení v oblasti priemyselnej spojovacej techniky. Jej činnosť zahŕňa globálny predaj, poradenstvo (technické riešenia) a logistiku komponentov spojovacej techniky a skrutiek. Zákazníkmi sú lokálne a nadnárodné priemyselné spoločnosti, ktorým spoločnosť Bossard prostredníctvom svojich riešení pomáha dosiahnuť vyššiu úroveň produktivity. Spoločnosť Bossard je kótovaná na burze SIX Swiss Exchange.

Vďaka spôsobilosti spoločnosti KVT-Fastening, najmä v oblasti poskytovania riešení solutioneering v kľúčových európskych krajinách vrátane Nemecka, Švajčiarska a Rakúska, sa výrazným spôsobom rozšírilo portfólio spoločnosti Bossard. V súčinnosti so spôsobilosťou spoločnosti Bossard Group v oblasti manažmentu tovaru, logistiky C-dielov, dodávania špeciálnych súčastí a poradenstva v prípade procesov sa tak pre spoločnosť KVT-Fastening otvára na trhu mnoho nových možností, vďaka ktorým sa spoločnosť stáva ešte silnejšou. Spoločnosť má tri hlavné logistické centrá v Dietikone (CH), Illerriedene (D) a lokalite Pichling/Linz (A).  

Vďaka tejto strategickej akvizícii budú zákazníci profitovať zo zvýšenej spôsobilosti v oblasti priemyselnej spojovacej techniky a optimálne rozšíreného portfólia produktov alebo služieb.

Contact Icon Kontaktujte nás

Tešíme sa na Vaše otázky.