Kontaktujte nás

Telefón

Slovensko

+421911102510

Kontaktný formulár

Tešíme sa na Vaše otázky.

> Kontakt

Automatické procesné vstupy

Na dosiahnutie čo najvyššej produktivity je dôležité, aby jednotlivé podkroky boli automatizované a vstupy sa spracúvali automaticky. Inteligentná továrenská montáž ponúka rôzne možnosti.

Výhody automatických vstupov:

  • Žiadne prekážky v produktivite
  • Chybovosť znížená na minimum

Možnosti automatického spracovania vstupov:

 

 

ScannerSkenery

Skener dokáže na jedno skenovanie načítať do systému veľké množstvo informácií. Uložená logika vie filtrovať požadované informácie. Skenery sa často používajú na identifikáciu komponentov, ukladanie sériových čísel alebo spustenie objednávok. S inteligentnou továrenskou montážou môžete prepojiť rôzne druhy skenerov. Podľa vašich potrieb začleníme do systému skener s káblovým alebo rádiovým pripojením.

Kontaktujte nás pre viac informácií

Sensoren

Snímače

Snímače pomáhajú pri automatizácii procesu, vďaka čomu sa pracovný tok nemusí prerušovať. Typ snímača nie je dôležitý. Vstupy zo snímačov sa dajú použiť na vylepšenie pracovných pokynov. Hodnoty zo snímačov sa dajú uložiť do systému a v prípade potreby použiť na ďalšie vylepšenie výroby.

Kontaktujte nás pre viac informácií

Kameras


Kamery

Kamery slúžia na ukladanie obrázkov alebo informácií zo snímaného priestoru. Tieto informácie sa dajú uložiť do informačnej zložky o výrobku a kedykoľvek zobraziť. V závislosti od vašich potrieb sú k dispozícii rôzne kamerové systémy, ktorá sa dajú začleniť do systému. Radi vám poradíme s konkrétnou aplikáciou.

Kontaktujte nás pre viac informácií