KVT-Fastening Slovensko
joined to last

Služby

Kvalifikovaná podpora a služby zákazníkom

Nezáleží na tom, či ide o výber dokonalého riešenia, jeho efektívnu aplikáciu alebo niektoré ďalšie otázky týkajúce sa spojovacej techniky – v spoločnosti KVT-Fastening zákazníci vždy získajú komplexnú podporu. Naši dobre vyškolení zamestnanci sú schopní zodpovedať otázky týkajúce sa nášho sortimentu, poskytnúť spoľahlivé informácie o dostupnosti produktov a v prípade potreby úzko spolupracovať s technickými špecialistami. A v individuálnych prípadoch vám naši odborníci radi poskytnú podporu priamo na mieste. Môže to byť dôležitým faktorom pri správnej integrácii technických inovácií, najmä ak ide o vývoj nových produktov.
KVT Solutioneering Service Support
 

Servisné služby spoločnosti

Ak dôjde k poškodeniu zariadenia alebo nástrojov, náš servisný tím je zárukou, že budú rýchlo opravené. V niektorých krajinách ponúka spoločnosť KVT-Fastening aj možnosť zapožičania zariadení. Servisný tím spoločnosti KVT-Fastening má k dispozícii rozsiahly sklad náhradných dielov umožňujúci nájdenie vhodného riešenia pre celý rad problémov.
 
 

Semináre a školenia

Rozsiahle portfólio služieb spoločnosti KVT-Fastening dopĺňajú semináre a školenia priamo na mieste a profesionálna údržba na základe servisných zmlúv. Radi vám poskytneme informácie o termínoch a témach seminárov.
 
 

Výhodné logistické riešenia

Spoločnosť KVT-Fastening využíva najmodernejšie logistické systémy a inovatívne skladovacie štruktúry s cieľom zabezpečiť, aby boli dodávky zákazníkom vždy doručené včas. Tento systém zaručuje nepretržitú dostupnosť celého nášho sortimentu. V úzkej spolupráci so špecializovaným logistickým tímom spoločnosti KVT-Fastening sme schopní zvládnuť veľký objem tovaru pri zachovaní minimálnych dodacích lehôt. Vďaka tomuto systému dokážeme zabezpečiť, že sa objednávky rýchlo spracujú a priamo odošlú zákazníkovi. Náš systém využívajúci čiarové kódy EAN nám umožňuje bezproblémovú dodávku všetkých našich tovarov a produktov metódou „first in – first out“. Objednávky, adresy a fakturačné údaje sú výstupom z našej databázy. Zaručuje sa tak spoľahlivé vydanie a doručenie objednávky.
KVT Solutioneering Service High Rack
 
 
 
 
Youtube Xing Linkedin Facebook Twitter blog RSS