KVT-Fastening Slovensko
joined to last

DIVÍZIA KVT-FASTENING SA STALA SÚČASŤOU SPOLOČNOSTI BOSSARD GROUP

Dňa 1. 12. 2012 prevzala spoločnosť Bossard Group divíziu spojovacej techniky spoločnosti KVT Group. Táto divízia bude pôsobiť ako samostatná spoločnosť KVT-FASTENING. Ako popredný svetový špecialista dodáva prepracované vysokokvalitné jednotlivé komponenty a riešenia na mieru s možnosťou využitia v celom rade odvetví.
 
Spoločnosť SFC-KOENIG AG sa bude naďalej zameriavať na oblasť tesniacej techniky a systémov na reguláciu prietoku. Vďaka tesniacim zátkam KOENIG-EXPANDER® a obmedzovačom KOENIG-RESTRICTOR® je spoločnosť SFC-KOENIG AG globálnym lídrom v oboch oblastiach.
 

KVT-FASTENING

História spoločnosti Bossard Group siaha do roku 1831 a momentálne ju vedie už siedma generácia tej istej rodiny. Spoločnosť je popredným dodávateľom inteligentných riešení v oblasti priemyselnej spojovacej techniky. Jej činnosť zahŕňa globálny predaj, poradenstvo (technické riešenia) a logistiku komponentov spojovacej techniky a skrutiek. Zákazníkmi sú lokálne a nadnárodné priemyselné spoločnosti, ktorým spoločnosť Bossard prostredníctvom svojich riešení pomáha dosiahnuť vyššiu úroveň produktivity. Spoločnosť Bossard je kótovaná na burze SIX Swiss Exchange.
 
Vďaka spôsobilosti spoločnosti KVT-Fastening, najmä v oblasti poskytovania riešení solutioneering v kľúčových európskych krajinách vrátane Nemecka, Švajčiarska a Rakúska, sa výrazným spôsobom rozšírilo portfólio spoločnosti Bossard. V súčinnosti so spôsobilosťou spoločnosti Bossard Group v oblasti manažmentu tovaru, logistiky C-dielov, dodávania špeciálnych súčastí a poradenstva v prípade procesov sa tak pre spoločnosť KVT-Fastening otvára na trhu mnoho nových možností, vďaka ktorým sa spoločnosť stáva ešte silnejšou. Spoločnosť má tri hlavné logistické centrá v Dietikone (CH), Illerriedene (D) a lokalite Pichling/Linz (A). 
 
Vďaka tejto strategickej akvizícii budú zákazníci profitovať zo zvýšenej spôsobilosti v oblasti priemyselnej spojovacej techniky a optimálne rozšíreného portfólia produktov alebo služieb.
 
 
 
Youtube Xing Linkedin Facebook Twitter blog RSS